Menu
Your Cart

HQD CUVİE PLUS

HQD CUVİE PLUS

HQD CUVİE PLUS

HQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü tek kullanımlık elektronik sigara podu'dur. Cihaz kullanıma hazırdır, şarj cihazı gerektirmez. HQD Cuvie Plus, cebinize sığacak kadar küçüktür. Onu Rekabetten ayıran zengin bir tada sahiptir. En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu ve kullanımı, kolay cihazdır. HQD Cuvie Plus, farklı tat seçenekleriyle harikalar yaratmaya devam ederken,  lezzetler ise harika seviyededir.

  • Yaban Mersini
  • Ahududu(karışık meyve)                                             
  • Portakal Guava
  • Pembe Limon     
  • Mango                                             
  • Üzüm 
  • Nane buz
  • Ananas Buz
HQD Cuvie Plus BlueberryHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, Yaban Mersini aromasıyla vaz..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Blueberry RaspberryHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.HQD Cuvie Plus, Yaban Mersini ve ekşi ahududu meyvelerin kar..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus GrapeHQD Cuvie Plus Grape, sigaraya ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış devrim niteliğinde bir 1200 puf tek kullanımlık pod cihazıdır.HQD Cuvie'nin boyutu her cebe veya çantaya sığacak kadar küçük boyuttadır.Cuvie Plus, sigara yapan hemen hemen herkes için tercih edilen bi..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Lush IceHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara podu'dur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.HQD Cuvie Plus, HQD Super..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Mango GuavaHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara pod’udur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.Üründeki nikotin, siga..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pineapple IceHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, taze Tropikal ANANAS aro..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pink LemonHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlıkelektronik sigara podu'dur.Üründeki nikotin, sigarayı bırakmaya yardımcı olabilir, lezzetler ise harika seviyededir.Farklı tat seçenekleriyle HQD Cuvie Plus, Pembe Limon aromasıyla vazg..
220,00 ₺
HQD Cuvie Plus Pog Orange GuavaHQD Cuvie Plus, 950 mAh pil ve 1200 puf kapasitesine sahip uzun ömürlü bir tek kullanımlık elektronik sigara pod’udur.Onu rekabetten ayıran muhteşem bir tada sahiptir.En çok sevdiğiniz e-sıvı tatları küçük boyutu, kullanımı ve taşıması kolay, cihazdır.Üründeki nikotin,..
220,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar