Menu
Your Cart

HQD KİNG

HQD KİNG

HQD KİNG

Avrupa'da en çok kullanılan cihaz arasında yer almaktadır. HQD KİNG 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip    devrim  niteliğinde geliştirilmiş tek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır. Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya  doldurma gerektirmez. HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kadar harika olduğu için keyfini çıkarmaya  hazırdır. Sigarayı bırakmak için mücadele ediyorsanız mükemmel bir seçimdir. 7 Farklı tat seçenekleriyle sizlere vazgeçilmez   lezzet yaşatır.

  • Yaban Mersini
  • Üzüm
  • muz
  • çilek muz
  • nane buz
  • ananas buz
  • pinacolada
HQD KİNG BANANA İCEHQD KİNG BANANA İCE (KREMSİ MUZ lezzeti) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunac..
280,00 ₺
HQD KİNG BLUEBERRYHQD King BLUEBERRY (Yaban Mersini),1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiş tek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kad..
280,00 ₺
HQD KİNG GRAPEHQD King GRAPE (ÜZÜM),1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunacak kadar harika olduğu i..
280,00 ₺
HQD KİNG LUSH İCEHQD King LUSH İCE(Mentollü Karpuz Aroması) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezzet sunac..
280,00 ₺
HQD KİNG PİNACOLADAHQD KİNG PİNACOLADA (TROPİKAL ANANAS VE HİNDİSTANCEVİZİ lezzeti) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar ..
280,00 ₺
HQD KİNG PİNEAPPLE İCEHQD King PİNEAPPLE İCE,(TROPİK MEYVE-ANANAS AROMALI) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiş tek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük an..
280,00 ₺
HQD KİNG STRAWBERRY BANANAHQD King STRAWBERRY BANANA (ÇİLEK VE MUZ) 1200 Pil ve 2000 Çekim PUFF kapasitesine sahip devrim niteliğinde geliştirilmiştek kullanımlık Elektronik Sigara cihazıdır.Cihaz kullanıma hazırdır, ŞARJ dolumu veya doldurma gerektirmez.HQD King, cebe sığacak kadar küçük ancak lezz..
280,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar