Menu
Your Cart

IQos Cihazları

Orijinal IQos Cihaz Fiyatları

IQos Cihazları ve modellerini bu kategori üzerinden podsturkiye güvencesi ile hemen alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve orijinal IQos Cihazlarını Türkiye'nin en güvenilir juul satış sitesi üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

IQOS 2.4 Plus Elektronik Sigara Kiti IQOS 2.4 Plus Sigara Kiti Philip Morris markasının sigaraya alternatif olarak ürettiği yeni cihazıdır. Sadece tütünü ısıtmanın bir yolu bulup yetişkin sigara içenler için tatmin edici bir ürün olup, 3.7 milyon tüketici Philip Morris’in IQOS Sigara Kiti..
650,00 ₺
Iqos 3 Duo Kit Iqos 3 Duo Kit
TOP -13 %
Iqos 3 Duo KitYeni Iqos 3 Duo’da ısıtıcı arka arkaya iki Heets ile kullanım içindir. Şarj süresi yaklaşık 3 buçuk dakikadır, ancak bu iki sefer kullanım içindir. Şarj süresi yaklaşık 3 buçuk dakika içinde korunmuştur, ancak bu sefer iki kullanım içindir.  Yeni Iqos 3 Duo’da ısıtıcı arka a..
1.400,00 ₺ 1.600,00 ₺
İQOS SOLİD
Stokta Yok
IQOS lil SolidIQOS lil Solid , Güney Koreli KT&G şirketi tarafından geliştirilmiştir. Philip Morristarafından tanınan cihazın tanıtımını Philip Morris yapmıştır.IQOS 3.0 Multi hayranıysanız, Lil Solid’i denemeyi düşünün. IQOS lil Solid cihazı,tek şarj ile 22 kez kullanım özelliği sunuyor ve bu ö..
749,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar